Το πρόγραμμα των τοπικών αγώνων του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές….

3 /3 /2012 ΣΑΒΒΑΤΟ

15:3   Α1 ΔΟΞΑ Ν ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ-ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ- ΜΠΡΑΤΗΣ ΣΠ
15:3   Α1 ΔΑΦΝΗ-ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ: ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΛΗΣ-ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ-ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ -ΑΝΔΡΑΒΙ
15:3   Α1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΤΤΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΤΣΑΜΗΣ Π -ΝΕΟΧΩΡΙ
15:3   Α1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΑΙΑΣ: ΣΙΔΕΡΗΣ-ΚΑΡΙΩΡΗΣ – ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΠΛΑΘΡΑΣ-ΚΑΡΙΩΡΗΣ Γ -ΧΕΙΜΑΔΙ
15:3   Α1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ: ΚΟΥΡΤΗΣ -ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΡΑΘΙΑΣ-ΔΟΥΦΑΣ-ΜΥΛΩΝΑΣ -ΚΑΤΑΚΟ
15:3   Α1 ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΑΖΑΡΗΣ-ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ-ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟ-ΛΕΧΑΙΝΩΝ
15:3   Α2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ-ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ: ΣΦΥΡΗΣ -ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ- ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟ -ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15:3   Α2 ΑΕΚ ΠΥΡΓΟΥ-ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ: ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΛΑΓΟΣ-ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟ-ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥ-ΒΟΗΘΗΤΙ
15:3   Α2 ΑΟ ΧΑΒΑΡΙ-ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ: ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ-ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ- ΞΥΔΟΥΣ-ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ-ΧΑΒΑΡΙΟΥ
15:3   Α2 ΑΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΙΑΓΚΟΥΡΑΣ-ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ- ΤΣΑΒΛΗΣ Γ- ΣΤΡΕΦΙΟ
15:3   Β  ΝΕΔΑΣ-ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ: ΑΒΔΑΛΑΣ-ΛΙΑΠΗΣ-ΛΑΖΑΡΗΣ -ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΙΑΝΝΙΤΣ
15:3   Β  ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ: ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ-ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ – ΒΕΤΟΥΛΑΔΙΤΗ -ΚΑΡΔΑΜΑ
15:3   Β  ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: ΚΥΡΙΑΖΗΣ -ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ – ΣΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ Π – ΜΥΡΣΙΝΗ
15:3   Β  ΛΕOΝΤΕΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ: ΠΗΤΤΑΣ – ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟ – ΝΤΑΒΑΡΗΣ – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΩΣΤΙΟΥ
15:3   Γ  ΠΡΟΟΔΟΣ -ΗΡΑΚΛΗΣ: ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ- ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ – ΚΟΡΔΑΤΟΣ  -ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ- ΣΑΛΜΩΝ
15:3   Γ  ΑΕ ΠΑΠΑΚΑΥΚΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΙΑΧΑΜΗ -ΠΟΠΟΡΗΣ –  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟ – ΑΜΠΕΛΟ

4 /3 /2012 ΚΥΡΙΑΚΗ

15:3   Α1 ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ-ΞΕΝΟΦΩΝ: ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ -ΚΑΡΑΛΗΣ -ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ -ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛ-ΚΛΑΔΗΣ -ΤΡΑΓΑΝ
15:3   Α1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ- ΑΛΦΕΙΟΣ: ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ -ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ -ΛΑΤΤΑΣ -ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟ -ΖΑΒΟΣ – ΜΑΝΩΛΑ
15:3   Α2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ- Ν ΑΠΟΛΛΩΝ: ΚΟΥΛΗΣ -ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ -ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟ – ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ – ΠΑΛΑΙΟ
15:3   Α2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ-ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ: ΠΗΤΤΑΣ -ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟ – ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟ – ΚΑΡΙΩΡΗΣ Γ -ΠΕΛΟΠΙΟΥ
15:3   Α2 ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ: ΚΥΡΙΑΖΗΣ -ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ -ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ-ΠΛΙΑΓΚΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ -ΚΑΡΑΤΟ
11:0   Β  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ -ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΛΟΣΚΑΣ – ΤΣΑΒΛΗΣ Γ – ΓΟΥΜΕΡ
11:0   Β  ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΛΑΝΘΙΟΥ: ΜΑΡΑΘΙΑΣ – ΛΑΖΑΡΗΣ- ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΖΗΣ- ΚΑΛΛΙΚ
12:40   Β  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ: ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ- ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ- ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ – ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15:3   Β  ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ: ΚΟΤΤΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ – ΛΙΑΠΗΣ -ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ Δ -ΒΟΗΘΗΤΙ
15:3   Β  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΥΡΓΟΥ: ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ- ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ -ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟ -ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥ
15:3   Β  ΑΟ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΑΤΖΟΙΟΥ: ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ-ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ- ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΜΠΑΤΗΣ – ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15:3   Β  ΗΛΕΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ ΜΑΥΡΑΣ: ΣΙΑΧΑΜΗ – ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ – ΞΥΔΟΥΣ – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ -ΒΑΡΘΟΛ
15:3   Β  ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΑ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ -ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ -ΛΙΑΓΚΟΥΡΑΣ – ΜΑΡΑΘΙΑΣ Χ – ΑΛΠΟΧΩ
15:3   Β  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ:ΣΙΔΕΡΗΣ – ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ -ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ –  ΦΙΛΙΠΟΠΠΟΥΛ – ΜΥΡΤΙΑΣ
15:3   Β  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-Ν ΚΟΡΟΙΒΟΣ: ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ- ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ- ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ Π – ΚΑΡΔΑΜΑ
15:3   Β  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙ-ΑΡΗΣ ΞΥΛΟΚΕΡΑΣ:ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ -ΝΤΑΒΑΡΗΣ –  ΝΤΑΝΑΣΗΣ – ΣΩΣΤΙΟΥ
15:3   Β  ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ-ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ:ΚΑΡΙΩΡΗΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛ – ΝΤΑΒΑΡΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥ – ΩΛΕΝΑΣ
11:0   Γ  ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ:ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ -ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ – ΤΣΕΡΙΩΝΗΣ –  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ – ΜΥΡΣΙΝΗ
11:0   Γ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ:ΛΑΤΤΑΣ – ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ-  ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ- ΚΑΡΔΑΜΑ
11:0   Γ  ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ:ΠΟΠΟΡΗΣ -ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ- ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΛΑΔΗΣ  – ΓΕΡΑΚΙΟ
11:0   Γ  ΑΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ-ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ: ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ – ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ – ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ –  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟ- ΜΑΓΟΥΛ
11:0   Γ  ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΟ ΜΑΚΡΙΣΙΑ:ΚΟΥΛΗΣ -ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΛΑΓΟΣ – ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ Δ – ΠΕΛΟΠΙΟΥ
11:3   Γ  ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ-ΑΟ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ -ΧΙΟΝΗΣ – ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ – ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ – ΚΟΥΤΣΟ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.