Το πρόγραμμα των τοπικών αγώνων και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου…..

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7-4-2012 16:30
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧ. – ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡ. : ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΞΥΔΟΥΣ : ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ Κ. – ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒ. – ΑΙΑΣ : ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ, ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ, ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΜΠΡΑΤΗΣ
ΒΑΡΔΑ ΠΑΟΒ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝ. : ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΟΠΟΡΗΣ, ΜΠΟΥΡΟΣ : ΖΑΒΟΣ
ΑΝΔΡΑΒΙΔΑ ΔΑΦΝΗ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. : ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ, ΛΑΤΤΑΣ, ΛΑΖΑΡΗΣ Κ. : ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΕΙΜΑΔΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜ. – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓ. : ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΤΑΒΑΡΗΣ Α. : ΒΑΒΙΛΗΣ
ΚΑΤΑΚΟΛΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΔΟΞΑ Ν. ΜΑΝ. : ΣΙΔΕΡΗΣ, ΚΑΡΑΛΗΣ, ΣΦΥΡΗΣ Ν. : ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ – ΜΑΡΑΘΙΑΣ
ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧ. – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ : ΚΟΥΡΤΗΣ: ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΛΑΓΟΣ, ΔΗΜΟΥ : ΚΛΑΔΗΣ
ΕΠΙΤΑΛΙΟ ΑΛΦΕΙΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΓ. : ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΛΟΣΚΑΣ : ΤΣΑΜΗΣ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8-4-2012 16:30
ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ ΠΑΟΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒ.: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ, ΚΟΤΤΑΣ : ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΦΕΙΟΥΣΑ ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ Π. : ΜΑΡΑΘΙΑΣ, ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΑΖΑΡΗΣ Α. : ΡΟΖΗΣ
ΔΟΥΝΕΙΚΑ Ν. ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. – ΑΠΌ ΚΟΥΡΤΕΣΙ : ΚΟΥΡΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΛΑΓΟΣ : ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ Ο. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΕΛΟΠΑΣ Π. – ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ : ΚΥΡΙΑΖΗΣ, ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ, ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ : ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΒΑΡΙ ΑΟ ΧΑΒΑΡΙ – ΑΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙ : ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ, ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ, ΛΑΤΤΑΣ : ΔΟΥΦΑΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛ. – ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ: ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΕΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ
Β. ΠΥΡΓΟΥ ΑΕ ΚΑΝΟΥΛΙΩΝ – ΑΟ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ : ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ, ΞΥΔΟΥΣ, ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ : ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7-4-2012 16:30
ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Π. – ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ : ΚΟΤΤΑΣ, ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ, ΚΟΡΔΑΤΟΣ : ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΖΑΧ. ΝΕΟΧΩΡΙ ΖΑΧ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡ. : ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ, ΣΙΑΧΑΜΗ, ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ : ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΑΡΗΣ ΛΑΝΘΙ – ΕΝΙΠΠΕΑΣ : ΑΒΔΑΛΑΣ, ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ : ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤ. : ΠΗΤΤΑΣ, ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΙΑΓΚΟΥΡΑΣ : ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΧΩΡΙ ΝΕΔΑΣ – ΑΟ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ : ΚΥΡΙΑΖΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ : ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ
ΓΟΥΜΕΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΓΟΥΜ. – ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ: ΠΑΠΑΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ : ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΛΛΙΚΩΜΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛ. – ΘΡΙΑΜΒΟΣ : ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ, ΛΙΑΠΗΣ, ΒΛΑΧΟΣ : ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ
ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓ. – Ν. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Λ.: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ, ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΣ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ : ΣΦΥΡΗΣ Στ., ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ : ΝΤΑΝΑΣΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛ. – ΑΡΗΣ ΞΥΛ.: ΣΙΑΧΑΜΗ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΕΡΙΩΝΗΣ
Β. ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΒ.: ΚΑΡΙΩΡΗΣ, ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ, ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΑΒΙΔΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡ. : ΛΑΖΑΡΗΣ Κ., ΣΦΥΡΗΣ Ν., ΧΙΩΝΗΣ : ΜΠΡΑΤΗΣ
ΑΓ. ΜΑΥΡΑ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΜΑΥΡΑΣ – Ν. ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣ.: ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΠΟΡΗΣ, ΜΠΟΥΡΟΣ
ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟ ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Μ.: ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ, ΚΑΡΑΛΗΣ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. : ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΩΣΤΙ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙ – ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧ.: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΑΡΔΑΜΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΑΛ. : ΣΙΔΕΡΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΙΟΜΗΤΑΣ : ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7-4-2012 16:30
ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Π/Β : ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΑΘΙΑΣ, ΝΤΑΒΑΡΗΣ Ε.

ΠΑΙΔΙΚΟ 7-4-2012 11:00
ΜΑΚΡΥΣΙΑ ΑΟ ΜΑΚΡΙΣΙΑ – ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ : ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ
ΒΟΥΝΑΡΓΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. : ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΒΑΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒ. – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧ. : ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟ ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘ. – ΑΣΤΕΡΑΣ : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 7-4-2012 11:00
ΒΑΡΔΑ ΠΑΟΒ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ : ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 11-4-2012 16:00
ΕΠΙΤΑΛΙΟ ΑΛΦΕΙΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ Π. : ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΓΑΣΤΟΥΝΗ ΑΙΑΣ – ΠΑΟΒ : ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧ. – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘ. : ΔΗΜΟΥ

ΠΑΙΔΙΚΟ 11-4-2012 16:00
ΝΕΑ ΜΑΝΩΛΑΔΑ ΔΟΞΑ Ν. ΜΑΝ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡ. : ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Ν
ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒ. : ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΚΑΤΑΚΟΛΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡ. : ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΑΜΠΕΤΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΑ: ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.