Το πρόγραμμα τοπικών αγώνων και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2012
15: 00 Α1 ΑΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
15:00 Α1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ
15:00 Α1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ
15:00 Α1 ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ – ΔΟΞΑ Ν ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΤΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΚΡΕΣΤΕΝΑΣ
15:00 Α1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΟΥΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
15:00 Α2 ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΛΙΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15:00 Α2 ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΠΥΡΓΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙ
15:00 Α2 ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ
15:00 Α2 Ν ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΥΝΕΙΚΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΝΕΙΚΩΝ
15:00 Β ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
15:00 Β ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
15:00 Β ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΑΙΩΝΑ
15:00 Β ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΛΕOΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΠΑΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
15:00 Β ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
15:00 Β ΑΡΗΣ ΞΥΛΟΚΕΡΑΣ – ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΑΣ
15:00 Β Ν ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΙΑΓΚΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ
11:00 Π ΑΟ ΜΑΚΡΙΣΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ ΑΒΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ
11:00 Π ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΦΟ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΥΒΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΛΟΠΙΟΥ
11:00 Π ΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΙΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
11:00 Π ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ Ν ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΕΡΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΛΙΤΣΟΠΟ
11:00 Π ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΒΑΛΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2012
15:00 Α1 ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ – ΑΛΦΕΙΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΔΑΣ
15:00 Α1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΞΥΔΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣΕΥΑ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ
15:00 Α2 ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΧΑΒΑΡΙ ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΛΑΘΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΑΣ
15:00 Α2 ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ – ΑΟ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙ
15:00 Α2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑ
15:00 Α2 ΑΠΌ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΟΥΤΡΕΣΙΟΥ
11:00 Β ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙ – ΔΟΞΑ ΑΓ ΜΑΥΡΑΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ
11:00 Β ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΓΟΥΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΜΕΡΟΥ
11:00 Β ΑΡΗΣ ΛΑΝΘΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΑΒΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΛΟΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΤΤΑΣ
15:00 Β ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΠΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
15:00 Β ΕΝΙΠΠΕΑΣ ΛΑΤΖΟΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΚΩΜΟΥ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣ ΛΙΑΓΚΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΛΑΤΖΟΙΟΥ
15:00 Β ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΕΙΚΩΝ – ΑΟ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
15:00 Β ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ ΚΟΤΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΛΟΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΟΠΙΟΥ
15:00 Β ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ – ΝΕΔΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΚΩΜΟ
15:00 Β ΕΛΠΙΔΑ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΑΧΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β
11:00 Γ ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΖΑΧΑΡΩΣ – ΑΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΧΑΡΩΣ
11:00 Γ ΑΟ ΜΑΚΡΙΣΙΑ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ
11:00 Γ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑ
11:00 Γ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΥΠΑΚΙΟΥ ΠΟΠΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΞΥΔΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΟΙΒΟΥ
11:00 Γ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΡΥΦΗΣ ΚΑΡΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
11:00 Γ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΠΕΛΕΤΟΥ – ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΠΕΛΕΤΟ
11:30 Γ ΑΟ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝ
15:00 Γ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΑΕ ΠΑΠΑΚΑΥΚΑ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
11:00 Π ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΡΕΣΤΕΝΑΣ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.