Το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές των τοπικών πρωταθλημάτων….

21/1 /2012 ΣΑΒΒΑΤΟ
15:00 Α1 ΤΟΠΙΚΟ ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
15:00 Α1 ΤΟΠΙΚΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΙΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ
15:00 Α1 ΤΟΠΙΚΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΥΔΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
15:00 Α1 ΤΟΠΙΚΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΑΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΠΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ
15:00 Α1 ΤΟΠΙΚΟ ΔΟΞΑ Ν ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Ν ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ
15:00 Α1 ΤΟΠΙΚΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
15:00 Α1 ΤΟΠΙΚΟ ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΡΕΣΤΕΝΑΣ
15:00 Α1 ΤΟΠΙΚΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΤΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ
15:00 Α2 ΤΟΠΙΚΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ
15:00 Α2 ΤΟΠΙΚΟ ΑΕΚ ΠΥΡΓΟΥ Ν ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΥΝΕΙΚΩΝ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
15:00 Α2 ΤΟΠΙΚΟ ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙ
15:00 Α2 ΤΟΠΙΚΟ ΑΟ ΧΑΒΑΡΙ ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΧΑΒΑΡΙΟΥ
15:00 Α2 ΤΟΠΙΚΟ ΑΟ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΑΓΚΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΟΥ
15:00 Α2 ΤΟΠΙΚΟ ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15:00 Β ΤΟΠΙΚΟ ΛΕOΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΞΥΛΟΚΕΡΑΣ ΑΒΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΝΕΙΚΩΝ
15:00 Β ΤΟΠΙΚΟ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΟΜΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ
15:00 Β ΤΟΠΙΚΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΚΩΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ ΚΑΡΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΚΩΜΟΥ
11:00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ
11:00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ ΠΦΟ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΙΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΕΤΙ
11:00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
11:00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΑΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙ
11:00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΠΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΕΡΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΝΕΙΚΩΝ
22/1 /2012 ΚΥΡΙΑΚΗ
15:00 Α2 ΤΟΠΙΚΟ ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ ΑΒΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
15:00 Α2 ΤΟΠΙΚΟ ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΑΠΟΌ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ
10:30 Β ΤΟΠΙΚΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11:00 Β ΤΟΠΙΚΟ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΡΔΑΜΑ
12:30 Β ΤΟΠΙΚΟ ΑΟ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ
15:00 Β ΤΟΠΙΚΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΠΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
15:00 Β ΤΟΠΙΚΟ ΝΕΔΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΧΩΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΛΟΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΧ
15:00 Β ΤΟΠΙΚΟ ΑΡΗΣ ΛΑΝΘΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΓΟΥΜΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΙΑΓΚΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΛΑΤΖΟΙΟΥ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.