Τοπικά: Το πανόραμα σε σε Α2, Β΄, Γ

A2 SINNER CAFE

Πελόπιο –  Μυρσιναϊκός  4-0

Ολυμπιάδα –  Απόλλων Ν.Φ.  3-1

Ν. Κόροιβος – Αχιλλέας  1-3

Ηλειακός Β.– Κένταυρος  0-0

Πέλοπας –  Δάφνη  1-0

Πηνειακός-Αίας (διεκόπη λόγω κακοκαιρίας)

Λευκός Αστέρας-Λέοντες 2-0

 

Βαθμολογία

Ολυμπιάδα14-5     19

Δάφνη Ανδρ.17-10  19

Λευκός Αστέρας 21-7

Αίας 2-7    17

——————————————

Κόροιβος Κατσ. 16-13   17

Κένταυρος Μαγ. 12-5   16

Πέλοπας Πύργου 13-8   16

Απόλλων Ν.Φ. 18-19   11

Αχιλλέας 13-20    11

Πηνειακός12-17    10

Πέλοπας Πελοπ.  13-21   10

——————————————

Λέοντες Αμαλ.  13-16    8

Ηλειακός Β. 5-10   7

——————————————

Μυρσιναϊκός  9-30   7

 

Επόμενη

Αίας– Λευκός Αστήρ

Δάφνη – Κένταυρος

Μυρσιναϊκός – Ολυμπιάδα

Λέοντες – Κόροιβος Κ.

Απόλλων Ν.Φ. – Ηλειακός Β.

Αχιλλέας – Πέλοπας Π.

Πελόπιο – Πηνειακός

 

Β΄ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ

1ος Όμιλος

Ατρόμητος Β.-Αργοναύτης  1-1

Κεραυνός Βρ.-Διγενής  2-0

ΠΑΟΚ-Ωλενειακός  6-0

Πρόοδος-Χειμαδιό  1-1

Δόξα Ελ.-ΑΕΚ Πύργου  0-2

 

Βαθμολογία

Κεραυνός Βρίνας   17    24 – 14

ΑΟ Αμπελώνας   16   18 – 15

ΠΑΟ Κακοβάτου    15   19 – 6

——————————————

Κεραυνός Χειμαδιού  14    16 – 8

ΑΕΚ Πύργου   14   13 – 11

Ωλενιακός    13    16 – 18

Ερμής Πλατ.   13   11 – 14

Αργοναύτης   13    12 – 9

Πρόοδος Σαλμώνης   12     10 – 12

——————————————

Ατρόμητος Βαρβάσ.  10    12 -19

Διγενής Χαριάς   5    4 – 13

——————————————

Δόξα Ελαιώνα   3     6 – 20

 

Επόμενη

Ερμής – Διγενής

Ωλενιακός – Βρίνα

Αργοναύτης – Αμπελών

Χειμαδιό – ΠΑΟΚ

ΑΕΚ Π. – Βαρβάσαινα

Πρόοδος – Δόξα Ελ.

 

2ος Όμιλος

Ίφιτος Κ.-Θύελλα Κ.  3-3

Ολυμπιακός Μ.- Κάστρο  3-0

Εθνικός Γερ.-Αετός Κ.  4-0

Αετός Αλπ.-Άφοβος  1-1

Αίολος-Βάρδα (δεν έγινε λόγω απουσίας γιατρού και αναμένεται να πάρει το ματς στα χαρτιά η Βάρδα).

Σώστι-Φίλιππος (διεκόπη στο 18΄λόγω κακοκαιρίας)

 

Βαθμολογία

Εθνικός Γερακίου  22    26-9

Φίλιππος Ανδραβ.  16    21-7

Ολ. Μυρτιάς  16    15-10

——————————————

Αετός Κέντρου  15    14-21

Άφοβος Βροχίτσας  14    19-12

Βάρδα 2015  13    12-9

Αετός Αλποχ.  13    12-10

Ίφιτος Καλυβ.  10    15-19

Θύελλα Καρδ.  9    11-15

——————————————

Κάστρο   8    11-21

Κέντ. Σωστίου  7     11-18

——————————————

Αίολος Πύργου  2   6-22

Επόμενη

Κάστρο – Βάρδα 2015

Κέντρο – Αίολος

Άφοβος Βρ.- Μυρτιά

Θύελλα Καρδ.- Γεράκι

Φίλιππος – Αετός Αλπ.

Ίφιτος Καλ.- Σώστι

Γ΄Counterpain

Άρης Λ.-Αγ. Δημήτριος  5-0

Θρίαμβος-Πρίγκιπες  2-2

Αμαλιάδα 2008-Αλφειονίδα  3-2

Απόλλων Σμ.-Αναγέννηση Μ.  2-5

Άρης Δ.-Άρης Σ. (αναβλήθηκε)

Ρεπό: Αγ. Γεώργιος

 

Βαθμολογία

Άρης Λανθίου   21   23-5

Αναγέν. Μακρισίων  17    17-7

Άρης Δήμητρας  15    15-9

Αλφειονίδα   12     12-13

Άρης Στρεφίου  11    9-3

Αμαλιάδα 2008   9    12-12

Θρίαμβος Π.   7    18-16

Πρίγκιπες Λεχ.   7    11-13

Αγ. Δημήτριος    5    8-21

Αγ. Γεώργιος   3     2-11

Απόλλων Σμίλα    1    5-22

 

Επόμενη

Άρης Λανθ. – Θρίαμβος Π.

Αγ. Δημήτριος – Αγ. Γεώργιος

Αναγέννηση Μακρ. – Άρης Στρέφ.

Πρίγκιπες Λεχ. – Αμαλιάδα 2008

Αλφειονίδα – Απόλλων Σμ.

Ρεπό: Άρης Δημ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.