Τα αποτελέσματα των τοπικών αγώνων ποδοσφαίρου……

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Ολυμπιακός Σαβαλίων – Προοδευτική Μανολάδας 4-3
Αίας Γαστούνης – Παμβουπρασιακός Βάρδας 1-2
Κένταυρος Μαγούλας – Δάφνη Ανδραβίδας 4-0
Ολυμπιακός Λαμπετίου – Αχιλλέας Νεοχωρίου 4-0
Ξενοφών Κρεστένων – Κεραυνός Χειμαδιού 1-1
Δόξα Νέας Μανολάδας – Ηλειακός Λεχαινών 3-1
Νίκη Τραγανού – Αργοναύτης Κατακόλου 4-2
Ήφαιστος Βουνάργου – Αλφειός Επιταλίου 1-0
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(8 αγώνες)
1. Δόξα Νέας Μανολάδας 24-8 19
2. Προοδευτική Μανολάδας 24-15 18
3. Παμβουπρασιακός Βάρδας 20-10 17
4. Ηλειακός Λεχαινών 19-9 16
5. Νίκη Τραγανού 13-11 16
6. Ολυμπιακός Λαμπετίου 18-13 15
7. Κένταυρος Μαγούλας 15-12 15
8. Κεραυνός Χειμαδιού 11-9 12
9. Δάφνη Ανδραβίδας 11-12 11
10. Αίας Γαστούνης 10-13 10
11. Ολυμπιακός Σαβαλίων 10-13 9
12. Αχιλλέας Νεοχωρίου 13-19 8
13. Αργοναύτης Κατακόλου 10-15 6
14. Ξενοφών Κρεστένων 7-16 6
15. Ήφαιστος Βουνάργου 7-18 3
16. Αλφειός Επιταλίου 5-22 0

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
A.Π.Ο. Κουρτεσίου – Αλφειονίδα Αλφειούσας 5-4
Άρης Δήμητρας – Ατρόμητος Βαρβάσαινας 2-2
Νέος Απόλλων Δουναιίκων – Άρης Στρεφίου 1-1
Α.Ε.Κ. Πύργου-Αναγέννηση Παλαιοχωρίου 2-2
Α.Ο. Χαβαρίου – Θύελλα Πύργου 2-2
Π.Α.Ο. Κακοβάτου – Χελιδόνια Χελιδονίου 3-2
Πέλοπας Πύργου – Αετός Κέντρου 3-0
Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου – Πανωλενιακός Καράτουλα 2-0
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(8 αγώνες)
1. Αναγέννηση Παλαιοχωρίου 25-12 20
2. Ατρόμητος Βαρβάσαινας 25-14 19
3. Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου 19-8 17
4. Πέλοπας Πύργου 18-8 17
5. Αλφειονίδα Αλφειούσας 20-15 14
6. Α.Ο. Χαβαρίου 15-12 14
7. Πανωλενιακός Καράτουλα 18-16 13
8. Άρης Στρεφίου 18-6 13
9. Π.Α.Ο. Κακοβάτου 10-7 12
10. Νέος Απόλλων Δουναιίκων 12-12 9
11. Α.Π.Ο. Κουρτεσίου 17-21 8
12. Άρης Δήμητρας 7-16 8
13. Α.Ε.Κ. Πύργου 11-15 7
14. Χελιδόνια Χελιδονίου 11-20 4
15. Θύελλα Πύργου 6-21 1
16. Αετός Κέντρου 6-30 1

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Ερμής Πλατάνου – Νέος Ατρόμητος Λασταιίκων 0-2
Ενιππέας Λατζοΐου- Άγιος Γεώργιος 4-1
Α.Ο. Νεοχωρίου – Ωλενιακός Ώλενας 1-3
Α.Ο. Αμπελώνα – Νέδας Γιαννιτσοχωρίου 2-3
Ηρακλής Πύργου – Απόλλων Νέας Φιγαλείας 1-1
Κεραυνός Βρίνας – Θρίαμβος Πύργου 0-0
Δόξα Ελαιώνα – Ολυμπιάδα Γουμέρου 1-1
Άρης Λανθίου – Κεραυνός Καλλικώμου 1-6
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(8 αγώνες)
1. Α.Ο. Αγίου Γεωργίου 22-8 19
2. Ολυμπιάδα Γουμέρου 21-9 18
3. Α.Ο. Αμπελώνα 20-10 16
4. Κεραυνός Καλλικώμου 18-10 16
5. Ωλενιακός Ώλενας 15-11 15
6. Ηρακλής Πύργου 20-12 12
7. Νέδας Γιαννιτσοχωρίου 11-13 11
8. Ενιππέας Λατζοίου 18-17 10
9. Δόξα Ελαιώνα 10-14 9
10. Θρίαμβος Πύργου 7-11 9
11. Απόλλων Νέας Φιγαλείας 13-16 8
12. Νέος Ατρόμητος Λασταιίκων 12-15 8
13. Άρης Λανθίου 12-21 5
14. Ερμής Πλατάνου 6-13 5
15. Κεραυνός Βρίνας 9-19 5
16. Α.Ο. Νεοχωρίου Ζαχάρως 7-15 4

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Άρης Ξυλοκέρας – Κένταυρος Σώστι 5-2
Ατρόμητος Καβασίλων – Μυρσιναϊκός Μυρσίνης 1-3
Ελπίδα Βαρθολομιού – Αετός Αλποχωρίου 1-1
Φίλιππος Ανδραβίδας – Λέοντες Αμαλιάδας 2-4
Εθνικός Γερακίου – Ολυμπιακός Μυρτιάς 1-1
Εθνικός Αμπελοκάμπου – Θύελλα Καρδαμά 2-1
Δόξα Αγίας Μαύρας – Ηλειακός Βαρθολομιού 0-1
Νέος Κόροιβος Κατσαρού – Εθνικός Αμαλιάδας 1-4
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(8 αγώνες)
1. Μυρσιναϊκός Μυρσίνης 30-8 22
2. Εθνικός Αμπελοκάμπου 13-9 15
3. Ηλειακός Βαρθολομιού 12-11 15
4. Ολυμπιακός Μυρτιάς 18-14 13
5. Θύελλα Καρδαμά 12-8 14
6. Ατρόμητος Καβασίλων 13-9 12
7. Νέος Κόροιβος Κατσαρού 14-15 11
8. Ελπίδα Βαρθολομιού 13-17 9
9. Εθνικός Γερακίου 12-11 9
10. Άρης Ξυλοκέρας 12-18 9
11. Κένταυρος Σωστίου 18-21 8
12. Λέοντες Αμαλιάδας 16-14 8
13. Δόξα Αγίας Μαύρας 10-13 8
14. Αετός Αλποχωρίου 9-10 8
15. Εθνικός Αμαλιάδας 10-19 5
16. Φίλιππος Ανδραβίδας 13-30 4

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.