Συγκρότηση πινάκων υπαλλήλων για τα Μικτά Κλιμάκια Ελέγχου Οχημάτων

Καθορίστηκαν για την Περιφερειακή Ενότητα Ηλείας σε δέκα τα Μικτά Κλιμάκια Ελέγχου που συνιστώνται και είναι αρμόδια για τον έλεγχο της νομιμότητας και ασφάλειας της κυκλοφορίας και των εκπομπών καυσαερίων των οχημάτων, Ελληνικών και αλλοδαπών που κυκλοφορούν στη χώρα, τον έλεγχο της νομιμότητας της διενέργειας μεταφοράς με αυτά, καθώς και την επιβολή διοικητικών κυρώσεων.
Καταρτίστηκε, επίσης, ο ονομαστικός πίνακας υπαλλήλων για το 2012 που μπορούν να συμμετέχουν στα Μικτά Κλιμάκια Ελέγχου, ως εξής:
Α. Εκπρόσωποι της Διεύθυνσης Μεταφορών και Επικοινωνιών της Περιφερειακής Ενότητας Ηλείας
1. Μανιάτης Αριστομένης του Κωνσταντίνου κλάδου ΠΕ Μηχανικών.
2. Αθανασακόπουλος Αριστείδης του Παναγιώτου κλάδου ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού.
3. Ανυφαντόπουλος Ιωάννης του Κωνσταντίνου κλάδου ΤΕ Μηχανικών.
4. Καραπάνου Καλλιόπη του Ναπολέοντα κλάδου ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού.
5. Αναμουρλίδης Γεώργιος του Κυριάκου κλάδου ΔΕ Τεχνικών.
6. Ανδρικόπουλος Φώτιος του Χαριλάου κλάδου ΔΕ Τεχνικών.
7. Αναστασόπουλος Θεόδωρος του Νικολάου κλάδου ΥΕ Επιμελητών.
8. Γαλάνης Χρήστος του Αθανασίου κλάδου ΔΕ Τεχνικών.
9. Γιαννέλου Ιωάννα του Δημητρίου κλάδου ΤΕ Μηχανικών.
10. Διονυσόπουλος Ανδρέας του Σπυρίδωνος κλάδου ΤΕ Μηχανικών.
11. Ευσταθόπουλος Ηλίας του Αναστασίου κλάδου ΔΕ Διοικητικών Γραμματέων.
12. Κακαβά Αικατερίνη του Νικολάου κλάδου ΔΕ Διοικητικών Γραμματέων.
13. Κανακόπουλος Αναστάσιος του Σπυρίδωνος.
14. Κατσανιώτη Νικολίτσα του Σωτηρίου κλάδου ΔΕ Διοικητικών Γραμματέων.
15. Μανιάτης Ευθύμιος του Νικολάου κλάδου ΔΕ Τεχνικών.
16. Μπαλάσκας Ιωάννης του Πέτρου κλάδου ΔΕ Τεχνικών.
17. Τσακοπιάκου Αφροδίτη του Αθανασίου κλάδου ΔΕ προσωπικού Η/Υ.
18. Τσίπας Θεόδωρος του Αθανασίου κλάδου ΤΕ Μηχανικών.
19. Φραγκάτου Θεώνη του Θεοδώρου κλάδου ΔΕ Διοικητικών Γραμματέων.
20. Φωτοπούλου Μαρία του Αθανασίου ΤΕ κλάδου Διοικητικού Λογιστικού.
21. Χαρίτος Αντώνιος του Σωτηρίου κλάδου ΠΕ Πληροφορικής.
Β. Εκπρόσωποι της Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηλείας
1. Αναγνωστάκης Ευάγγελος του Κωνσταντίνου Αστυνομικός Υποδιευθυντής του Τμήματος Τροχαίας Πύργου.
2. Αναστόπουλος Ιωάννης του Θεμιστοκλή Ανθυπαστυνόμος του Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
3. Ανδρικόπουλος Ιωάννης του Χαριλάου Ανθυπαστυνόμος του Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
4. Αγγελόπουλος Νικόλαος του Αντωνίου Αρχιφύλακας του Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
5. Αγγελίδου Παρασκευή του Αιμιλίου Αρχιφύλακας του Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
6. Βασιλόπουλος Νικόλαος του Παναγιώτη Ανθυπαστυνόμος του Τμήματος Τροχαίας Πύργου.
7. Γεωργόπουλος Γεώργιος του Κων/νου Αρχιφύλακας του Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
8. Δημακόπουλος Γεώργιος του Σπήλιου Ανθυπαστυνόμος του Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
9. Δημουλιάς Δημήτριος του Αθανασίου Υπαρχιφύλακας του Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
10. Δρακόπουλος Ιωάννης του Παναγιώτη Υπαρχιφύλακας του Τμήματος Τροχαίας Πύργου.
11. Δρακόπουλος Φώτιος του Γεωργίου Υπαρχιφύλακας του Τμήματος Τροχαίας Πύργου.
12. Ζαφείρης Κωνσταντίνος του Στεφάνου Ανθυπαστυνόμος του Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
13. Καούκη Άννα του Ανδρέα Αρχιφύλακας του Τμήματος Τροχαίας Πύργου.
14. Καπελιώτης Ιωάννης του Διονυσίου Αστυφύλακας Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
15. Κιάογλου Διονυσία του Παναγιώτη Ανθυπαστυνόμος του Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
16. Κίτσος Δημήτριος του Νικολάου Ανθυπαστυνόμος του Τμήματος Τροχαίας Πύργου.
17. Μάνος Σπύρος του Γεωργίου Υπαρχιφύλακας του Τμήματος Τροχαίας Πύργου.
18. Παναγιωτοπούλου Γεωργία του Αναστασίου Αστυφύλακας Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
19. Σαραντόπουλος Γεώργιος του Νικηφόρου Υπαρχιφύλακας του Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
20. Σκυλογιάννη Βάϊα του Χρήστου Αστυφύλακας του Τμήματος Τροχαίας Πύργου.
21. Σωτηροπούλου Αλεξία του Κωνσταντίνου Αρχιφύλακας Τμήματος Τροχαίας Πύργου.
22. Τζουλάκης Λάζαρος του Γεωργίου Αστυφύλακας Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
23. Χαρίτος Αντώνιος του Αθανασίου Αρχιφύλακας Τμήματος Τροχαίας Αμαλιάδας.
Γ. Εκπρόσωποι του Λιμενικού Σώματος
Ι. Για τον χώρο του Λιμεναρχείου Κυλλήνης:
1. Χρέππας Νικόλαος του Ευαγγέλου Επικελευστής.
2. Μοσχόπουλος Χαράλαμπος του Παναγιώτου Ανθυπασπιστής.
ΙΙ. Για τον χώρο του Λιμεναρχείου Κατακόλου
1. Παπανδρινόπουλος Χαράλαμπος του Διονυσίου Επικελευστής.
2. Μουρούτης Γεώργιος του Νικολάου Επικελευστής.
Δ. Υπάλληλοι άλλων Υπηρεσιών της Περιφερειακής Ενότητας Ηλείας
1. Αλεξόπουλος Βασίλειος του Αγγελή ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού.
2. Τσαπάρα Ελένη του Νικολάου ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού.
3. Αγγελοπούλου Σταυρούλα του Ιωάννη ΠΕ Κτηνιάτρων.
4. Γιαννάκης Παναγιώτης του Χρήστου ΤΕ Διοικητικού-Λογιστικού.
5. Σκουμπούρης Αθανασίος του Σταύρου ΤΕ Διοικητικού-Λογιστικού.
6. Μαραγκού Γεωργία του Ιωάννη ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού.
7. Ασημακόπουλος Ανδρέας του Γεωργίου κλάδου ΤΕ Μηχανικών.
8. Βώσος Δημήτριος του Αναστασίου κλάδου ΔΕ Τεχνικών.
9. Χριστοδουλόπουλος Ιωάννης του Κων/νου κλάδου ΤΕ Μηχανικών.
10. Μπαλκάμος Κωνσταντίνος του Νικολάου κλάδου ΤΕ Μηχανικών.
Τα Μικτά Κλιμάκια Ελέγχου θα συγκροτούνται κάθε φορά από τους υπαλλήλους που περιλαμβάνονται στον παραπάνω ονομαστικό πίνακα με απόφαση του Προϊσταμένου Διεύθυνσης Μεταφορών και Επικοινωνιών ή το νόμιμο αναπληρωτή του, και θα ορίζεται επικεφαλής του Μικτού Κλιμακίου Ελέγχου ένας εκ των δύο υπαλλήλων εκπροσώπων της Διεύθυνσης Μεταφορών και Επικοινωνιών της Περιφερειακής Ενότητας Ηλείας.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.