Με την Αχαϊα σήμερα οι Μικτές της Ηλείας………

Με τις αντίστοιχες ομάδας της Αχαΐας θα αγωνιστούν σήμερα οι Μικτές Παίδων και Νέων της Ηλείας για την πέμπτη αγωνιστική του 8ου Ομίλου των πρωταθλημάτων υποδομής της Ε.Π.Ο.
Η Μικτή Παίδων θα αγωνιστεί στο γήπεδο «Ανδρέας Κάνιστρας» στην Πάτρα στη 1:00 το μεσημέρι με την αναμέτρηση να διευθύνει ο Θανάσης Γραβάνης με βοηθούς τους Γιώργο Μπεζεριανό και Σπήλιο Οικονόμου του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Αχαΐας.
Οι Νέοι θα αγωνιστούν στο ίδιο γήπεδο στις 3:00 μ.μ. με τον Γιώργο Μπεζεριανό να διευθύνει τη συνάντηση και να έχει βοηθούς τους Θανάση Γραβάνη Σπήλιο Οικονόμου.
Η αναχώρηση της αποστολής των ηλειακών ομάδων θα γίνει στις 10:30 π.μ. από τον Πύργο, στις 10:40 π.μ. από την Αμαλιάδα, στις 10:50 π.μ. από τη Γαστούνη, στις 11:00 π.μ. από την Ανδραβίδα και στις 11:05 π.μ. από τα Λεχαινά.
Στην άλλη αναμέτρηση του ίδιου Ομίλου οι Μικτές της Αιτωλοακαρνανίας υποδέχονται και τις Μικτές της Κεφαλλονιάς – Ιθάκης, ενώ η Ζάκυνθος έχει ρεπό.
Για τις σημερινές αναμετρήσεις οι ενωσιακοί προπονητές Βασίλης Αντωνιάδης και Αντώνης Χρυσανθακόπουλος έχουν καλέσει τους κάτωθι ποδοσφαιριστές:
ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
2. ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ
3. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ
5. ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ: ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ
6. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: ΠΡΙΓΚΙΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
8. ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ
10. ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ
11. ΜΟΝΟΛΙΘΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
12. ΜΟΣΧΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ
13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ
14. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
15. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
16. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ: ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
17. ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ: ΠΡΙΓΚΙΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
18. ΚΑΤΕΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ
19. ΣΚΑΡΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ
1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ
2. ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
3. ΓΕΛΑΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ: ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
4. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
5. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
6. ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
7. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: Π.Φ.Ο. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
8. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ-ΠΑΝ: ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ
9. ΜΠΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ
10. ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
11. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ: ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ
12. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ: ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
13. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ
14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΒΑΡΔΑΣ
15. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΒΑΡΔΑΣ
16. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
17. ΠΥΡΟΜΑΛΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
18. ΤΕΡΚΕΛΕΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ: ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ
19. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.